Upiri klan nesmrtelni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upiri klan nesmrtelni

Upiri klan H.N Nesmrtelni www.monstersgame.cz
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pokec k vojne

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 11:34 am

dobre teraz otázka: kedy sa to už konečne začne Question

stále len kecáme a kecáme a nič sa nedeje bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Darth Wader Vole

Darth Wader Vole


Poeet p?íspivku : 2432
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 11:38 am

morrigan napsal:
dobre teraz otázka: kedy sa to už konečne začne Question

stále len kecáme a kecáme a nič sa nedeje bounce bounce

kdyz poslem tento tyden cernou listinu tak zacnem v pondeli at maji cas nato aby se dali dohromady..
a samozrejme my musime udelat to same, mno nebudem to zrzovat
(ale vim ze par lidi tady neni treba (didlo - je pryc, nemel sem moc casu ani nevim jestli se znekym dohodnul aby se mu postaral o ucet, sem mu chtel napsat a doslo mi ze uz je vlastne pozde)
Návrat nahoru Goto down
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 11:41 am

cheers aspoň čosi sa pohlo dopredu bounce
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 11:50 am

Darth, tak rozposli spravu vsetkym nech sa ti zacnu prihlasovat kto chce bojovat. Ja idem spravit novu zalozku v klanovych valkach kde si zase kazdy bojovnik vytvori svoj topic kam si bude pisat vysledky, plus tam asi spravym jeden stiky, kde bude len jeden prispevok, ktory sa bude editovat a bude v nom priebezne skore. (alebo ho sprav ty Darth, ja viem editovat aj tvoje prispevky kedze som sa pridal priamo do adminov (sa mi nechcelo sa furt prehlasovat na ten admin ucet Very Happy )

Zaroven by sa mohlo do cerne listiny pridat co tu niekto spominal, ze utocit sa moze len na -5 az +X lvly...aby silny nekradli sance slabsim a zaroven aby ich silny si nehrabali skore na nasich mensich. Priapadne o tom mozme dat este hlasovat.


Ja uz mam aj status (W) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:01 pm

PROTEST!!!! bounce

ak bude pravidlo -5, tak to môžem rovno zabaliť, pretože budem môcť zaútočiť len na troch!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:15 pm

morrigan napsal:
PROTEST!!!! bounce

ak bude pravidlo -5, tak to môžem rovno zabaliť, pretože budem môcť zaútočiť len na troch!!! Evil or Very Mad

Preto som dal poznamku ze sa o tom moze este zahlasovat!!
Niektorym nizkym lvl to pomoze lebo sa budu moc zapojit bez obavy ze si silny protivnici budu na nich hrabat skore....a sak aj na vyssie lvl-y mozes utocit...ak si trufas....A ak ich porazis, bude to o to vyznamnejsia porazka Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:35 pm

wau Laughing
lebo tých nado mnou je tam tiež habakuk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
komaaar

komaaar


Male Poeet p?íspivku : 2685
Age : 1014
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:36 pm

ludia hlasujte, je to jednoduche Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Wader Vole

Darth Wader Vole


Poeet p?íspivku : 2432
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 6:56 pm

Zaroven by sa mohlo do cerne listiny pridat co tu niekto spominal, ze utocit sa moze len na -5 az +X lvly...aby silny nekradli sance slabsim a zaroven aby ich silny si nehrabali skore na nasich mensich. Priapadne o tom mozme dat este hlasovat.



jednoznacne zamitam!!!! farao bez jakeho koliv odvolani hlasovani nebo jinech vymozenosti!!!
- vysvetleni- na kazdyho muzes zautocit 1 za 12 hodin, tak mi pak rekni na koho bych utocil ja z komarem kdyz mame nejvisi lvl a zaroven vezmes v potaz to ze vetsina lidi co sou na vysokem lvl utoho sedi odrana dovecera a neda se snima bojovat..
konec diskuze o tomto nesmyslu!!! farao
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:08 pm

Darth Wader Vole napsal:

jednoznacne zamitam!!!! farao bez jakeho koliv odvolani hlasovani nebo jinech vymozenosti!!!
- vysvetleni- na kazdyho muzes zautocit 1 za 12 hodin, tak mi pak rekni na koho bych utocil ja z komarem kdyz mame nejvisi lvl a zaroven vezmes v potaz to ze vetsina lidi co sou na vysokem lvl utoho sedi odrana dovecera a neda se snima bojovat..
konec diskuze o tomto nesmyslu!!! farao

Hlasovanie bolo zrusene a cely topic o tom zmazany....
Pravo veta je pravo veta. Vivat farao

Mimochodom ten navrh podal prave Komaaar....
Návrat nahoru Goto down
Darth Wader Vole

Darth Wader Vole


Poeet p?íspivku : 2432
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:10 pm

I3 napsal:
Darth Wader Vole napsal:

jednoznacne zamitam!!!! farao bez jakeho koliv odvolani hlasovani nebo jinech vymozenosti!!!
- vysvetleni- na kazdyho muzes zautocit 1 za 12 hodin, tak mi pak rekni na koho bych utocil ja z komarem kdyz mame nejvisi lvl a zaroven vezmes v potaz to ze vetsina lidi co sou na vysokem lvl utoho sedi odrana dovecera a neda se snima bojovat..
konec diskuze o tomto nesmyslu!!! farao

Hlasovanie bolo zrusene a cely topic o tom zmazany....
Pravo veta je pravo veta. Vivat farao

Mimochodom ten navrh podal prave Komaaar....

je to nesmysl at uz to vymyslel kdokoli..
a hlavne zadnej vymastenej cokl by se tim neridil pac jejich tupi mozny nejsou na premejsleni ale jen na zvekani kosti..
a pak ja bych se tim taky nechtel ridit hrozne by me to vomezovalo a to ja nemam rad... afro
Návrat nahoru Goto down
komaaar

komaaar


Male Poeet p?íspivku : 2685
Age : 1014
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 7:31 pm

jojo ja som to vymyslel Smile ja som to bol Smile ale priznam sa ze ma nenapadlo ze utocit sa bude dat len raz za 12 hodin... takze do nich, do hajzlov Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
FixManus

FixManus


Male Poeet p?íspivku : 2314
Age : 42
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 9:35 pm

no som rad, ze sa to uz aj vyriesilo k mojej spokojnosti albino
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 10:47 pm

je nas 33 z toho 15 este nema status bojovnika. Aby sme splnili minimum este aspon 4-5 ludi sa musi zapojit do vojny.

Na co este cakate????
Návrat nahoru Goto down
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 12:10 am

Darth Wader Vole napsal:
Zaroven by sa mohlo do cerne listiny pridat co tu niekto spominal, ze utocit sa moze len na -5 az +X lvly...aby silny nekradli sance slabsim a zaroven aby ich silny si nehrabali skore na nasich mensich. Priapadne o tom mozme dat este hlasovat.



jednoznacne zamitam!!!! farao bez jakeho koliv odvolani hlasovani nebo jinech vymozenosti!!!
- vysvetleni- na kazdyho muzes zautocit 1 za 12 hodin, tak mi pak rekni na koho bych utocil ja z komarem kdyz mame nejvisi lvl a zaroven vezmes v potaz to ze vetsina lidi co sou na vysokem lvl utoho sedi odrana dovecera a neda se snima bojovat..
konec diskuze o tomto nesmyslu!!! farao


konečne sa ozval niekto normálny bounce
Návrat nahoru Goto down
Darth Wader Vole

Darth Wader Vole


Poeet p?íspivku : 2432
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 9:46 am

Odesílatel: [UW] Arlondie
Datum: 12.10.2007 07:45:38
Předmět: Re: VALKA [H.N] vs [UW]
Zpráva: Jinými slovy mám donutit půlku klanu, aby si koupili ty předražené Prémium účty a napsali si ke jménu ty véčka? Úžasné. Čímpak jsme si vysloužili tu přehnanou péči?

Je fajn, že jste alespoň natolik féroví, že své rozhodnutí alespoň hlásíte. Musím tě však upozornit, Vole, že byť nepatříme k nejsilnějším, dokážeme se celkem zdatně ubránit. Dokladem toho budiž ta ostuda, co si utržila Noční hlídka, když na nás chtěla podniknout tajný útok a my ji rozmetali. Částka, kterou jsme utržili za ten týden války, byla pěticiferná.

Chcete-li krev, budiž. Buďte si však vědomi, že my ji nedáváme lacino. Krev za maso! Budeme se bránit, ať útočí Hlídka nebo Nesmrtelní. Nenecháme se zahanbit!

Nechť teče upíří krev!

Arlondia
Vůdce klanu Underworld
Návrat nahoru Goto down
Darth Wader Vole

Darth Wader Vole


Poeet p?íspivku : 2432
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 9:46 am

Příjemce: [UW] Arlondie
Datum: 12.10.2007 08:41:26
Předmět: Re: Re: VALKA [H.N] vs [UW]
Zpráva: jinymy slovi?! si asi nepochopil vyznam napsani hodnosti (W) kterou napises ty jako admin - kdyz pridavas hodnost.. ja taky nemam premium a jmeno si menit nehodlam, ted uz sem doufam tvou nesmyslnou otazku ci narazku vyresil..
kdyztak se podivej na nas klan a pochopis jak je to mysleno. Pokud mas jeste nejake nejasnoti zeptej se nane driv nez zacne valka..
co se tyce podminky 1/2 z klanu, aspon poznas kdo odvas hraje a chce hrat

vybrali jsme vas klan prave proto ze nejste ani prilis silni ani prilis slaby, takze boj nebude nuda jako s [123] a doufam ze potece krev!! ci krev to bude se teprve ukaze :-)
My ocekavame rovnoceny boj ne drivou vyhru ci porazku, coz bude alespon nejake oziveni pro ty znudene v teto hre..

ps: sem rad ze uvas v klanu je nekdo "rozumnej" a ne jako ten kaspar mazel kerej zrejme vubec nepochopil co ponem chcem..
Návrat nahoru Goto down
FixManus

FixManus


Male Poeet p?íspivku : 2314
Age : 42
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 11:43 am

lol!
Návrat nahoru Goto down
komaaar

komaaar


Male Poeet p?íspivku : 2685
Age : 1014
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 8:24 pm

takze od pondelka ? Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
FixManus

FixManus


Male Poeet p?íspivku : 2314
Age : 42
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 12:13 pm

komaaar napsal:
takze od pondelka ? Twisted Evil

jo presne tak Twisted Evil zacni brusit zuby albino
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 12:32 pm

FixManus napsal:
komaaar napsal:
takze od pondelka ? Twisted Evil

jo presne tak Twisted Evil zacni brusit zuby albino

mno jo jak tak koukam tak oni si zacali brousit drapku uz davno
Návrat nahoru Goto down
morrigan

morrigan


Female Poeet p?íspivku : 525
Registration date : 02. 09. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 4:27 pm

cheers Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 7:09 pm

Mam este jeden navrh ohladom zapisovania vysledkov. Aktualne skore by si mohol kazdy pisat aj do nazvu svojho topiku.
Plus sa spravi jeden oznaceny ako dvolezity a tam sa bude zapisovat priebezne skore...

Fo vy na to?
Návrat nahoru Goto down
FixManus

FixManus


Male Poeet p?íspivku : 2314
Age : 42
Registration date : 02. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 7:13 pm

ja si myslim, ze tak ako sme to pisali naposledy to bolo oka
Návrat nahoru Goto down
RIP I3

RIP I3


Male Poeet p?íspivku : 1075
Age : 740
Location : 5-rzalka / Brno
Registration date : 09. 08. 07

Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 7:34 pm

takto by sme mali priebezne prehlad o score a to ze pisat to do nazvov je len pre to ze ak budem chciet upravit priebezne skore nebudem musiet otvarat kazdy jeden topic a pozerat poslednu spravu.
Sak nemusis to menit po kazdom boji..ak si napr povies ze ides dat 5-6 fightov, tak v nadpise to zmenis az po poslednom....A samozrejme ze si budes pisat aj tak ako to bolo..len pre zprehladnenie, ked dobojujes, tak upravis svoj prvy post a das tam svoje aktualne skore do predmetu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec k vojne Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec k vojne   Pokec k vojne Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec k vojne
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Info o vojne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Upiri klan nesmrtelni :: KLANOVE VALKY :: H.N vs UW - 807:264-
Přejdi na: